AnImE BlAcK RoSe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Forum anime RPG
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sal sunt eu aia care crede in extraterestri

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Suzumiya Haruhi

Suzumiya Haruhi


Numarul mesajelor : 11
Warn :
Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Right_bar_bleue

Data de inscriere : 24/06/2008

Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Empty
MesajSubiect: Sal sunt eu aia care crede in extraterestri   Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 3:28 pm

Sal tuturor,ma numesc Simona si am 12 ani.Sunt din Cariova,si sunt o mare fana a anime-urilor preferatele mele fiind:Klaleido star,the melancoly of suzumiya haruhi,bleach,slayers,yuyu hakusho,fratii nermia daikon,eureka seven,fullmetal panic,fullmetal alchemist,kiddy grade,spiral,galery fake si multe altele.Sunt o fire haioasa,mai mereu vesela si foarte activa(da cand ma apuca lenea nu mai scap de ea o saptmana).A..am uitat sa mentionez ca toata lumea zice ca sunt foarte nebuna si aeriana(va dati sema adak sunt in zodia scorpion si planeta mea e pluto)cred foarte mult i extraterestri si chesti legate de paraormal,ador egiptu si ma ipresionaza mult zeii si enigma asta cu piramidele.De la 8 ani imi doresc sa devin arheolog desi tata zice ca ar fi ami bine politista sau avocat.In ultimu rand vreau s ava zic ca sa va feriti de mine ca's nebuna rau si foarte certareata.Cam atata despre mine,ja ne!

P.S-Daca aveti intrebari va raspund la ele
Sus In jos
May

May


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Localizare : Kaleido stage
Warn :
Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/06/2008

Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Empty
MesajSubiect: Re: Sal sunt eu aia care crede in extraterestri   Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 3:43 pm

Hy-HY, bine ai venit!!! ^^
Sus In jos
Lucy
Admin
Lucy


Numarul mesajelor : 90
Varsta : 31
Warn :
Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/06/2008

Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Empty
MesajSubiect: Re: Sal sunt eu aia care crede in extraterestri   Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 3:46 pm

Bine ai venit!!! Distractie placuta si sati faci prieteni noi si multi.Intrebari nu am Wink


Sal sunt eu aia care crede in extraterestri 1274429ur4eljvx23
Sus In jos
https://animeblackrose.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Empty
MesajSubiect: Re: Sal sunt eu aia care crede in extraterestri   Sal sunt eu aia care crede in extraterestri Icon_minitime

Sus In jos
 
Sal sunt eu aia care crede in extraterestri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnImE BlAcK RoSe :: AnImE BlAcK RoSe :: Welcome!-
Mergi direct la: