AnImE BlAcK RoSe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Forum anime RPG
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ohayo mina!!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Sora Naegino

Sora Naegino


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Localizare : Kaleido Stage
Warn :
Ohayo mina!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ohayo mina!!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/06/2008

Ohayo mina!!! Empty
MesajSubiect: Ohayo mina!!!   Ohayo mina!!! Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 12:52 pm

Ma numesc Lorena am 14 ani....sunt nascuta pe data de 26 iunie 1994 anime-urile mele preferate sunt: Kaleido Star de acolo cel mai mult imi place Sora; Yu Yu Hakusho personajele mele favorite sunt: ca femeie: Botan; si ca barabat: Kurama ; Very Happy ; Kiddy Grade de acolo imi place de Eclair; Death Note; Hell Girl; Mew Mew Power ;Elfen Lied etc. imi place muzica nu No Evil or Very Mad manelele le destest ; muzica usoara ; relax; in special cea japoneza I love you formatiile mele favorite de muzica japneza sunt:

-Boa

-Do As Infinity

-Every Little Thing

Cel mai mult urasc scoala Twisted Evil nu mi-o place Evil or Very Mad si nici temele No

Imi place: Sa desenez(in special) sa ma joc cu animalele mai ales pisicile cheers sa m a relaxez in natura

Cam atat....
______________________________


Ultima editare efectuata de catre Sora in Dum Iun 29, 2008 3:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://anime-love-anime.foumgratuit.ro
Lucy
Admin
Lucy


Numarul mesajelor : 90
Varsta : 31
Warn :
Ohayo mina!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ohayo mina!!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/06/2008

Ohayo mina!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina!!!   Ohayo mina!!! Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 1:23 pm

Bine ai venit pe aici sora,defapt bine ai venit in AnImE BlAcK RoSe !!
Speram sa te distrezi pe aici si sa iti faci prieteni noi Wink

Have a nice day in continuare
Sus In jos
https://animeblackrose.forumgratuit.ro
 
Ohayo mina!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ohayo!!!^_^
» Ohayo!Alexandra desu!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnImE BlAcK RoSe :: AnImE BlAcK RoSe :: Welcome!-
Mergi direct la: