AnImE BlAcK RoSe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Forum anime RPG
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hy hy !!Yumi-desu

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi


Numarul mesajelor : 7
Warn :
Hy hy !!Yumi-desu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hy hy !!Yumi-desu Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Hy hy !!Yumi-desu Empty
MesajSubiect: Hy hy !!Yumi-desu   Hy hy !!Yumi-desu Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 9:06 pm

Heya..ma bucur ca ajunsei si yo pe forumu asta ca e tare sweet.Acum o mica prezentare ^-^
->Numele meu este Simona,desi unii imi zic Simii si urasc cand imi zic asa ,am 12 ani,sunt in zodia scorpionului,sunt inalta,am aprul saten,ochii verzi,desi cateodata park ar fi caprui sua albastrii si am creier functional 100%..
->Sun o fire fesela,activa,planga odata la 3 ani nu sunt mai deloc calma ,sunt foarte aeriana.
-> Imi plac mult anime-urile(le ador) preferatele mele fiind:Kaleido star,Bleach,Kiddy Grade,YuYu Hakusho,Slayers,Inuyasha,Fratii Nerima Daikon,Honey and Clover bla bla bla si etc.Imi plac mult animalele in special catelusi si pisicile,a..si lupii.
->Nu imi place anime-ul Naruto,oamenii perversi si mincinosii,tristetea,aroganta,lasitatea si URASC EMO.(fara suparare dak e vre unu din voi emo )
->Imi place la nebunie muzica,nu stiu ec ne-am face fara ea.Ascult in special balade rock,formatii preferate:pink floyd,europe,george boy,CC Chace,The Rolling Stone si multe altele.Cred ca placerea de a asculta balade rock mai vechii s-a mostenit de la tata,dar asta nu insemna k nu ascult si j-rock..si mai ascult si muzica usoara,in special hip hop
->De obicei imi petrec timpul stand pe forumuri anime,in specil rpg.Imi place sa imi petrec timpul cu prietenii mei,iar atunci cand ploua afara stau pe geam si ma uit la ploie ascultand muzica la mp3.
->Culorile mele preferate sunt:rosu,verde,albastru,negru,alb,gri.ATENTIE:Urasc galbenul.
->Pasiuni:a inceput sa imi placa sa fac GFX,sa cant,sa dansez,sa stau pe geam privind ploaia,sa scriu poezioare,sa desenez,forumurile rpg.

Etto..cred ca e deajuns.Oricum..daca mai aveti intrebari nu va sfiiti.O sa va raspund la ele,promit!!
O.o vrau sa va zc ca mai sunt pe forumu asta inscrisa sunt Haruhi,dar am vrut sa imi schimb personajul..sper ca nu av suparati ca mi-am facut alt cont Sad
Sus In jos
Mayumi Thyme

Mayumi Thyme


Numarul mesajelor : 22
Warn :
Hy hy !!Yumi-desu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hy hy !!Yumi-desu Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/07/2008

Hy hy !!Yumi-desu Empty
MesajSubiect: Re: Hy hy !!Yumi-desu   Hy hy !!Yumi-desu Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 9:28 pm

Bine ai venit, Yumi Jun! Very Happy
Nu am nicio intrebare sa-ti spun, asa ca Happy Posing, No Spam and See You Around! lol!
Sus In jos
Lucy
Admin
Lucy


Numarul mesajelor : 90
Varsta : 31
Warn :
Hy hy !!Yumi-desu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hy hy !!Yumi-desu Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/06/2008

Hy hy !!Yumi-desu Empty
MesajSubiect: Re: Hy hy !!Yumi-desu   Hy hy !!Yumi-desu Icon_minitimeSam Iul 19, 2008 2:07 pm

WELCOME WELCOME WELCOME !!!!!

Bine ai veit...postare placuta Wink
Sus In jos
https://animeblackrose.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Hy hy !!Yumi-desu Empty
MesajSubiect: Re: Hy hy !!Yumi-desu   Hy hy !!Yumi-desu Icon_minitime

Sus In jos
 
Hy hy !!Yumi-desu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ohayo!Alexandra desu!
» Yumi's album

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnImE BlAcK RoSe :: AnImE BlAcK RoSe :: Welcome!-
Mergi direct la: